BİZ KİMİZ?

”Tek bir şeye ihtiyacımız vardır: ”çalışkan olmak”

Mustafa Kemal ATATÜRK

21. yüzyılın aşkın uygarlığı, kadim insanlık tarihi boyunca, işini severek yapan, sahiplenen ve yücelten kişi, kurum ve kuruluşların omuzları üstünde yükselmiştir. İnsanlığın ve ülkemizin geleceği, yediden yetmişe her türden mesleğin yahut sanatın özverili icracılarının tarihe attığı düğümlerle gelişmiş, şekillenmiş ve sağlamlaşmıştır. Şüphesiz ki hangi iş olursa olsun bir kişi veya kurumu başarıya götüren yolun harcı, tecrübe, bilgi, birikim, fedakarlık, samimiyet, vs.’nin yanında olmazsa olmaz bir bileşen olarak “sevgi” yle karılmıştır. “ROMA YAPI” olarak işimizin gerektirdiği her türlü teknik donanım ve tecrübenin yanında, iddiasında bulunduğumuz başarının en değerli argümanını işimize duyduğumuz “sevgi” ve “saygı” olarak tanımlıyoruz. Doğru kurulmuş bir sevgi, azim ve çalışkanlık denkleminin çözemeyeceği hiçbir problem olmadığını kanıtlayacak yapı çözümleri tasarlıyor, uyguluyor ve hizmetinize sunuyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Faaliyet alanı içerisindeki projelendirme, dekorasyon ve uygulamaya yönelik hizmet sınıfları içerisinde yer alan hizmetlerimiz;

BETONARME YAPI VE TASARIM UYGULAMALARI 100%
ÇEVRE DÜZENLEME PROJELERİ VE PEYZAJ UYGULAMALARI 100%
KAPALI VE AÇIK ALAN DEKORASYON ÇÖZÜMLERİ 100%
ÇELİK YAPI VE TASARIM UYGULAMALARI 100%
BASKI BETON 100%
AHŞAP YAPI VE TASARIM 100%

ROMA YAPI
OLARAK

Şiar edindiğimiz özgün tasarım ve kaliteli hizmet anlayışımızın beslendiği kaynağı, bünyemizdeki mühendis ve mimar sayısından çok, ofisimizden, atölyelerimizden ve şantiyelerimizden mutlu ayrılan müşterilerimizin varlığına ve referanslarına bağlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Sizin için en iyisine birlikte karar verelim!

ROMA YAPI, merkezi Muğla’nın Ortaca ilçesinde olmak üzere tüm Muğla’da ve çevre illerde faaliyet gösteren bir mühendislik ve mimarlık ofisi; dokunduğu dimağlara, hayatlara, yapılara ve yaşam alanlarına hoş bir seda bırakma telaşındaki bir tasarım ve huzur atölyesidir.